مقطع دکتری در

کشور انگلستان

انگلستان، به‌عنوان دومین کشور محبوب برای تحصیل پس از آمریکا، به‌دلیل وجود دانشگاه‌های برتر دنیا، دانشجویان بین‌المللی بسیاری را برای تحصیل در مقاطع مختلف جذب کرده است. علاوه بر وجود دوره‌هایی با متقاضی بالا و کوتاه‌مدت کارشناسی در انگلستان و کارشناسی ارشد در انگلستان، بسیاری نیز به‌دنبال اخذ پذیرش در دوره‌های دکتری در این کشور هستند. تحصیل در انگلستان به‌عنوان پلی برای رسیدن به مدارک سطح بالا و یافتن بهترین موقعیت‌های شغلی است.

هزینه تحصیل

سالانه

۱۵,۰۰۰ پوند

تا

۳۰,۰۰۰ پوند

هزینه های زندگی

ماهانه

۲,۰۰۰ پوند

تا

۲,۵۰۰ پوند

حدود ۶۰ درصد هزینه ها مربوط به خوابگاه است

حداقل مدرک زبان

IELTS

۶.۵

.Min

۶

Each
Skill

TOEFL

Overall

۸۸

شروع ترم تحصیلی

.Jan

ژانویه

&

.Sep

سپتامبر

مهلت تکمیل مدارک

.Sep

شهریور

&

.Jul

تیر

شما پرسیدید...

در مقطع دکتری انگلستان امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد. نمره آیلتس حداقل ۶.۵ مورد نیاز است. برای تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان باید فوق لیسانس ایران را داشته باشید. شهریه حدودا بین ۱۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ پوند میباشد. امکان دریافت بورسیه تحصیلی در انگلستان در این مقطع به شکلی است که یا شهریه و یا بخشی از هزینه زندگی پوشش داده شود.
بله. معمولا از شرکت ها و سازمان های بزرگ مبالغی برای تحقیق و توسعه به دانشگاه ها داده میشود، اساتید هم بر اساس بودجه ای که در دست دارند بخشی از این پروژه های تحقیقاتی را به دانشجو ها میدهند و در قبال آن نوعی از کمک هزینه را اعطا میکنند.
خیر. نیازی به مجوز کار همزمان به تحصیل در انگلستان نیست.
دانشجو مجاز به کار کردن در حین تحصیل به مدت ۳۰ ساعت در هفته می باشد.
حداقل دریافتی هر شغلی در انگلستان ساعتی ۱۰ پوند است و با حداقل درآمد ماهیانه ۱۶۰۰ پوند است و امکان یک زندگی با کیفیت مناسب وجود دارد.

همین الان وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید