اگر می خواهید

مطالعات بین المللی را شروع کنید.

تحصیل در خارج از کشور می تواند یک دنیای کاملاً جدید از فرصت ها را برای یک دانشجو، هم به معنای واقعی کلمه و هم به صورت مجازی باز کند. اگر به فکر شروع مطالعات بین المللی هستید، ابتدا یک تصمیم بسیار مهم وجود دارد که باید کشور مقصد خود را انتخاب کنید. و با در نظر گرفتن همه چیز، بسیاری موافق هستند که بریتانیا یک انتخاب عالی خواهد بود. تقریباً ۵۵۰۰۰۰ دانشجوی خارجی در دوره های تحصیلی در دانشگاه های مختلف انگلستان ثبت نام کرده اند. این معادل حدود ۲۲ درصد از کل جمعیت دانشجویی است. کیفیت عالی آموزش بریتانیا به رعایت استانداردهای مثال زدنی در زمینه آموزش معروف است. براساس جدیدترین داده‌های Topuniversities.com ، چهار دانشگاه از ۱۰ دانشگاه برتر جهان در بریتانیا هستند که دانشگاه کمبریج و دانشگاه آکسفورد به ترتیب در رتبه‌های دوم و چهارم قرار دارند.

بریتانیا برای دانشجویان بین المللی بسیار اهمیت میدهد و طیف وسیعی از حمایت ها را از دانشگاه ها گرفته تا مسکن و بسیاری از جنبه های دیگر ارائه می دهد. خدمات بهداشت ملی (NHS) حتی برای اتباع خارجی که در هر دانشگاه بریتانیا ثبت نام کرده اند، مراقبت های پزشکی رایگان ارائه می دهد.

هزینه تحصیل

سالانه

۱۳,۰۰۰ پوند

تا

۲۵,۰۰۰ پوند

هزینه های زندگی

ماهانه

۱,۲۰۰ پوند

تا

۱,۸۰۰ پوند

حدود ۶۰ درصد هزینه ها مربوط به خوابگاه است

حداقل مدرک زبان

IELTS

۶

.Min

۵.۵

Each
Skill

شروع ترم تحصیلی

.Jan

دی

&

.Sep

شهریور

مهلت تکمیل مدارک

.Oct

مهر

&

.Jul

تیر

سوالات متداول

حداقل درآمد در انگلستان ۷ پوند در ساعت بوده و امکان کار تحصیلی در انگلستان در زمان های دانشجویی ۲۰ ساعت در هفته میباشد. در زمان هایی که دانشگاه تعطیل است امکان کار به صورت تمام وقت وجود دارد. (۴۰ ساعت در هفته)

هزینه زندگی در انگلستان به صورت میانگین برای هر ماه بین ۶۵۰ تا ۱۳۰۰ پوند خواهد بود.

دانشگاه با اداره مهاجرت انگلستان مکاتبه میکند و شما باید از انگلستان خارج شوید.

بله. به شرطی که بتوانید با کارفرمای انگلیسی قرارداد رسمی کار امضا کنید.

همین الان وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید