کشور انگلستان

راهنمای ویزای ازدواج

اخذ ویزای ازدواج انگلیس چقدر طول می‌کشد؟

در پاسخ این سوال که اخذ ویزای ازدواج انگلیس چقدر طول میکشد مدت زمان استاندارد تعیین شده جهت رسیدگی به پرونده، در قانون ۲۴ هفته میباشد. این زمان با توجه به شرایط شخص متقاضی و مدارک ارائه شده متغییر است و مدت زمان رسیدگی به پرونده در شرایط مختلف ممکن است کمتر و یا بیشتر از زمان معیین شده در قانون باشد. ما با تجربه در خصوص پرونده های متفاوت ویزای ازدواج و ارائه مدارک مطابق با قوانین، سعی در تسریع پرونده شما عزیزان داریم.

چه کسانی از طریق ویزای ازدواج میتوانند مهاجرت کنند؟

ویزای ازدواج برای پیوست شخص متقاضی به همسر مقیم در کشور انگلستان است. امکان دریافت ملیت برای شخص متقاضی از طریق ویزای ازدواج فراهم شده ولی این در صورتی است که متقاضی بتواند واقعی بودن رابطه خود در زمان تمدید ویزا و دریافت اقامت دائم اثبات کند و همچنین مدارکی در خصوص سکونت زوجی

دریافت اقامت انگلستان از طریق ازدواج ممکن است؟

بله. در صورتی که شخص متقاضی با فردی که تابعیت انگلستان را دارد ازدواج کند و همه چیز به صورت قانونی پیش رود، می توان اقامت انگلستان را دریافت کرد.

آیا مناسب است که اول برای ازدواج در هر کشوری اقدام کنیم؟

خیر. شما باید تمامی شرایط خود را در خصوص مهاجرت های کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری تحلیل کنید. چرا که ازدواج برای افرادی مناسب است که شخص مورد نظر را یافت کرده است.

آیا ازدواج در انگلستان برای ایرانیان امری امکان پذیر است؟

بله. هر شخصی می تواند در انگلستان ازدواج کند.