• درخواست مشاوره

اخذ پذیرش تحصیلی

دانش کسری

در دانش کسری برای دریافت پذیرش تحصیلی ؛ می توانید ابتدا وقت مشاوره تخصصی رایگان خود را رزرو کنید و تمام اطلاعات مورد نیاز خود برای اخذ پذیرش تحصیلی را از کارشناس مربوطه دریافت نموده و سپس برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

در طول مصاحبه اختصاصی تمامی شرایط تحصیلی، کاری و نیازهای شما را ارزیابی میکنیم و بر اساس آن به شما بهترین پیشنهاد را میدهیم.

معدل، سن، گپ تحصیلی شما (در صورت وجود)، محدودیت های مالی، کشور و شهر/استان مورد نظر، مدرسه/کالج/دانشگاه مورد نظر و الزامات زبان قبل از ارائه پیشنهاد دقیق به شما، ارزیابی می شود.

بسته ای که ما به شما ارائه می دهیم منحصر به شرایط شما خواهد بود و شامل مجموعه ای از نقاط مثبت است که برای رسیدن به هدف مورد انتظار شما خواهیم داشت.

Academic admission _ Daneshkasra

قدم به قدم تا حضور سر کلاس در کشور مقصد همراه شما هستیم

دانش کسری با بیش از ۱۷ سال فعالیت در زمینه خدمات اعزام دانشجو ، خدمات تخصصی جهت اخذ پذیرش از برترین و معتبرترین مراکز آموزشی و دانشگاه‌های جهان در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد، کارشناسی، کالج و مدرسه را با ارائه‌ی اطلاعات جامع و مستند به متقاضیان در مورد شرایط تحصیلی، مدت زمان و محتوای آموزشی، معیارهای دانشگاه‌ها و مدارس مورد نظر، شرایط زندگی و هزینه‌های اقامت ارائه می‌دهد.

۱- ارائه مشاوره تخصصی حضوری رایگان

با هدف شناسایی الزامات، نیازها و درخواست های شما .


Steps of admission

۲- عقد قرارداد

عقد قرارداد به دانش کسری این اجازه را از جانب شما اعطا میکند که برای پذیرش تحصیلی شما اقدام کنیم .


Steps of admission

۳- ارائه مدارک اولیه مورد نیاز برای پذیرش

کپی پاسپورت (همه صفحات)، رزومه (CV)، بیانیه هدف (SOP)، گواهی فارغ التحصیلی و ریز نمرات و دیگر مدارک مورد نیاز اضافی مانند نمونه کارها (Portfolio)


Steps of admission

۴- انتخاب مدرسه ، کالج یا دانشگاه

ما به ترتیب اولویت شما، به ۵ موسسه آموزشی ( مدرسه ، کالج یا دانشگاه ) درخواست می دهیم


Steps of admission

۵- ارائه مدارک تکمیلی

IELTS, TOEFL, SAT, GRE, GMAT و سایر مدارک تکمیلی


Steps of admission

۶- دریافت پذیرش‌های اقدام شده

پس از دریافت پذیرش‌ها، یکی از آنها را نهایی کرده و سپس باید شهریه‌ی یک سال تحصیلی را به موسسه آموزشی ( مدرسه ، کالج یا دانشگاه ) پرداخت کنید.


Steps of admission

۷- تمکن مالی ( Proof of Funds )

ارائه حساب بانکی برای اثبات داشتن هزینه‌های زندگی و تحصیل در کشور مقصد


Steps of admission

۸- مدارک مورد نیاز برای ویزا

ارائه‌ی همه‌ی مدارکی که برای اخذ پذیرش از موسسه آموزشی (مدرسه، کالج، دانشگاه) استفاده کرده‌اید. انگیزه‌نامه (SOP) که هدف شما را به صورت شفاف برای تحصیل در کشور مقصد مشخص کرده باشد و همچنین ترجمه‌ی مدارک مورد نیاز حامی مالی (Sponsor) شما


Steps of admission

۹- تعیین وقت سفارت

رزرو وقت و آماده‌سازی شما برای انجام مصاحبه با آفیسر در سفارت


Steps of admission

مشاهده دانشگاه های حوزه فعالیت دانش کسری

در دانش کسری می توانید برای تحصیل در انگلستان ؛ ابتدا وقت مشاوره تخصصی رایگان خود را رزرو کنید ؛ تمام اطلاعات مورد نیاز خود برای اخذ پذیرش تحصیلی را دریافت نموده و سپس برای عقد قرارداد پذیرش تحصیلی اقدام نمایید.

درخواست آنلاین رزرو وقت مشاوره _ دانش کسری

پذیرش تحصیلی در کشورهای مختلف :

بدیهی است که پروسه دریافت پذیرش تحصیلی در کشورهای مختلف با هم متفاوت بوده و پیش نیازهای مربوط به خود را دارد.

ما در اینجا اطلاعات دقیق تر از شرایط هر کشور را به صورت مجزا برای شما آورده ایم. همچنین آخرین ضوابط پذیرش ، مزایا و نکات قابل توجه نیز بیان شده است.