با انتخاب تحصیل در کالج یا هنرستان فنی حرفه ای در کانادا، تجربه‌ای را انتخاب می‌کنید که حرفه گرا ست و با بازار در حال تغییر جهانی هماهنگ است. بیایید در کانادا تحصیل کنید و تجربه ای در سطح جهانی را به دست خواهید آورد که با فرصت های بی پایان برای ارتقاء دانش و مهارت های شما تکمیل خواهد شد.

یادگیری عمل گرا برای دنیای واقعی :

آیا ایده کسب تجربه ارزشمند کاری در حین تحصیل را دوست دارید؟ بنابراین کالج ها و هنرستان های فنی حرفه ای کانادا راه های بی شماری را به شما ارائه خواهند داد. هر کالج و هنرستان در کانادا از نزدیک با تجارت و صنعت همکاری می کند تا برنامه هایی را طراحی کند که آموزش عملی ارائه کرده و مهارت هایی را که کارفرمایان به دنبال آن هستند آموزش دهند. شما همچنین می‌توانید در دوره‌های کارآموزی، برنامه‌های گروهی و موقعیت‌های کاری شرکت کنید که در حین تحصیل تجربه دنیای واقعی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

با حضور در یک کالج کانادایی می توانید گواهی، دیپلم یا مدرک فوق لیسانس دریافت کنید. همچنین می‌توانید درخواست انتقال دانشگاه دهید، در دوره های کارورزی شرکت کنید؛ و یا با دریافت مدک دیپلم وارد دوره های آکادمیک شوید.

برنامه های متناسب با نیاز شما :

آیا به فناوری نانو علاقه دارید؟ طراحی وب سایت؟ کار اجتماعی؟ پرستاری؟ هر علاقه ای که دارید، ما رشته تحصیلی مناسب آن را داریم. از بین بیش از ۱۰۰۰۰ رشته در ۱۲۷ کالج، مؤسسه و پلی تکنیک دولتی در سراسر کانادا انتخاب کنید. آنها طیف کاملی از گزینه های تحصیلی را در زمینه های فنی و حرفه ای ارائه می دهند، از جمله:

 • کشاورزی و کشاورزی و مواد غذایی
 • صدا و سیما و روزنامه نگاری
 • کسب و کار
 • بهداشت دندان
 • طراحی گرافیک
 • فناوری مهندسی
 • محیط زیست
 • سلامت
 • مدیریت هتلداری
 • فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • زبان و هنر
 • علوم شیمی
 • خدمات اجتماعی

رشته های کالج های کانادا به صورت تمام وقت یا پاره وقت، به صورت حضوری و آنلاین از طریق آموزش از راه دور ارائه می شود. طول ترم ها از چند ماه تا ۴ سال متغیر است. هنگامی که در کانادا تحصیل می کنید، می توانید تحصیلات خود را به زبان انگلیسی یا فرانسوی نیز تکمیل کنید، انتخاب باشماست.

کالج ها و دانشگاه ها را جستجو کنید …

لیست دانشگاه های حوزه فعالیت

به همراه رتبه بندی جهانی QS

و لیست قابل جستجوی دانشگاه های دارای رتبه QS

برای دیدن دانشگاه ها اینجا کلیک کنید
مشاهده دانشگاه های حوزه فعالیت دانش کسری

تحقیقات کاربردی که از نوآوری حمایت می کند :

اگر یک ذهن کارآفرین دارید، کانادا دقیقا همان جایی است که باید باشید. به عنوان یک دانشجوی کالج در کانادا، شما به آزمایشگاه های تحقیقاتی، مراکز تجاری و شتاب دهنده های کارآفرینی ( استارتاپ ) برای رشد ایده های تجاری خود دسترسی دارید. شما همچنین از مشاوره و پشتیبانی مربیگری ( Mentorship and Coaching ) بهره مند خواهید شد، بنابراین می توانید منابع مالی برای جذب سرمایه گذاران پیدا کنید.

کالج‌ها، مؤسسات و پلی‌تکنیک‌های کانادا با شرکت‌های کوچک و متوسط برای ایجاد، اصلاح یا تطبیق محصولات، از جمله خدمات، فناوری‌ها و فرآیندها کار می‌کنند. همه اینها درها را به روی تجربه کاری عملی و فرصت هایی برای آینده شما باز می کند.

هزینه کالج ها و هنرستان های فنی حرفه ای کشور کانادا :

برنامه های کالج از نظر مدت زمان متفاوت است، بنابراین اغلب هزینه کمتری نسبت به تحصیل در دانشگاه دارند. برخی از برنامه‌های آموزشی به صورت ورکشاپ ( کار همراه با یادگیری ) ارائه می‌شوند که این امکان را فراهم می سازد که در زمان تحصیل در کانادا، درآمد هم کسب کنید.

کالج‌ها و هنرستان های فنی حرفه ای با کیفیت بالا را در سراسر کانادا خواهید یافت. از جمله شهرهای کوچک‌تر و شهرهایی که هزینه زندگی در آنها پایین‌تر است. حتی شهرهای بزرگتر کانادا نسبتاً مقرون به صرفه تر از بسیاری از شهرهای سراسر جهان هستند.

هزینه های تحصیل برای دانشجویان بین المللی در کانادا بسته به رشته و مکان انتخابی شما متفاوت است.


هزینه کالج ها و هنرستان های فنی حرفه ای کشور کانادا

بورسیه تحصیلی در کانادا

شما ممکن است واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی یا کمک هزینه تحصیل در کانادا باشید. دولت کانادا، استان ها و مناطق ما و بسیاری از مؤسسات آموزشی بودجه ای برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند.
شما میتوانید با کلیک کردن اینجا اطلاعات لازم در خصوص بورسیه های تحصیلی را بدست آورید.

شرایط پذیرش :

هر کالج و هنرستان های فنی حرفه ای در کانادا شرایط پذیرش خاص خود را دارد.
برای تحصیل در کالج های کانادایی، بسته به زبانی که برای تحصیل انتخاب می کنید، باید مدرکی دال بر توانایی های زبان انگلیسی یا فرانسوی خود ارائه دهید.
کالج های انگلیسی زبان ممکن است از شما بخواهند که به عنوان یک زبان خارجی ، یک آزمون انگلیسی (TOEFL)، سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS)، ارزیابی انگلیسی کمبریج یا ارزیابی زبان انگلیسی آکادمیک کانادایی (CAEL) را انجام داده و مدرک آن را ارائه کنید.
موسسات فرانسوی زبان، دانش آموزان را به صورت فردی ارزیابی می کنند. برای اطلاع از نیازهای یک کالج خاص، با کارشناسان ما در دانش کسری تماس بگیرید.

در دانش کسری می توانید برای تحصیل در کانادا ؛ ابتدا وقت مشاوره تخصصی رایگان خود را رزرو کنید و تمام اطلاعات مورد نیاز خود برای تحصیل در کانادا را دریافت نموده و سپس برای عقد قرارداد پذیرش تحصیلی کانادا اقدام نمایید.

درخواست-آنلاین-رزرو-وقت-مشاوره_دانش-کسری