با خانواده خود به کانادا مهاجرت می کنید؟ مدارس ابتدایی کانادا محیط آموزشی غنی، ایمن و حمایتی را با برخی از بهترین معلمان جهان برای فرزند شما فراهم خواهند کرد.
کودکان در کانادا برای ۸ کلاس اول مدرسه به مدرسه ابتدایی یا پیش دبستانی می روند، به جز کبک که تنها ۶ کلاس دارد. مدرسه در سن ۴ یا ۵ سالگی با مهدکودک شروع می شود و بچه ها پس از اتمام دبستان یا پیش دبستانی به دبیرستان می روند.

معلمان با تجربه ؛ آموزش با کیفیت عالی:

کانادا رتبه سوم را در میان برترین کشورهای جهان از نظر کیفیت آموزش دارد. بزرگترین نقاط قوت کانادا در ارائه برنامه های یادگیری عالی در سطوح ابتدایی و متوسطه در خواندن، ریاضی و علوم نهفته است ( به نقل از :U.S. News & World Report, Best Countries for Education, 2021 ) .
دانش آموزان ابتدایی در کانادا به لطف معلمان ماهر ، پیشرفت بالایی دارند. معلمان کانادایی علاقه زیادی به کار خود دارند. آنها محیط های یادگیری تعاملی و حمایتی را برای کودکان ایجاد می کنند و روش ها و فن آوری های نوآورانه یادگیری را برای تقویت یادگیری ، ادغام می کنند.
معلمان کانادایی قبل از ورود به این حرفه دارای حداقل مدرک لیسانس و آموزش کابردی تربیت معلم هستند. بسیاری برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد ادامه تحصیل می دهند. همه معلمان باید مهارت های خود را از طریق توسعه منظم حرفه ای حفظ و ارتقا دهند.

استانداردها و تضمین کیفیت :

کشور کانادا بر آموزش نظارت دارد و هر یک از وزارتخانه های آموزش و پرورش استانها اهمیت حفظ استانداردهای بالا را تشخیص می دهند. شورای وزیران آموزش و پرورش کانادا و یک سازمان ملی ، برای اطمینان از کیفیت و ثبات در سیستم آموزشی با یکدیگر همکاری می کنند ( مقاله کشورهای با عملکرد برتر (کانادا) به نقل از مرکز سنجش بین المللی آموزش، سال ۲۰۱۸ میلادی ).

مدارس ابتدایی و پیش دبستانی کانادا ، دانش آموزان را به صورت جداگانه ارزیابی می کنند. برای یافتن مناسبترین مدرسه برای فرزندتان ، با کارشناسان ما در دانش کسری در تماس باشید.


درخواست-آنلاین-رزرو-وقت-مشاوره_دانش-کسری

تحصیل در مقطع ابتدایی در کانادا

هر استان و منطقه زمان شروع و پایان سال تحصیلی را بر مبنای قوانین خود تعیین می کند. اگر چه معمولاً کلاس ها در ماه سپتامبر شروع می شود و در ماه ژوئن به پایان می رسد. ساعات کاری مدارس معمولا از ۸:۳۰ صبح تا ۳ بعد از ظهر یا از ۹ صبح تا ۳:۳۰ بعد از ظهر روزهای دوشنبه تا جمعه است . بسته به استان یا منطقه، کودکان باید تا سن ۱۶ یا ۱۸ سالگی به مدرسه بروند ( به یاد داشته باشید که کبک ۶ کلاس برای مقطع ابتدایی دارد ).

مدارس ابتدایی دولتی :

بسیاری از مدارس دولتی کانادا هم اکنون دانش آموزان بین المللی را در برنامه های خود می پذیرند. مدارس ابتدایی با بودجه دولتی در سطح محلی توسط هیئت مدیره مدارس منتخب اداره می شوند که یک برنامه درسی یا برنامه مطالعاتی استاندارد ارائه می دهند. تقریباً تمام مدارس دولتی ، دانش‌آموزان دختر و پسر یکسانی در کلاس‌ها دارند. آنها فقط برنامه های روزانه ارائه می دهند.

در اکثر نقاط کانادا، دانش آموزان بین المللی می توانند به زبان های انگلیسی، فرانسوی یا هر دو زبان تحصیل کنند.

در کبک، تحصیلات ابتدایی برای دانش‌آموزان بین‌المللی به زبان فرانسوی انجام می‌شود، مگر اینکه والدین درخواست کنند که فرزندشان به زبان انگلیسی تحصیل کند.

برخی از استان ها یک دوره آموزشی جداگانه ارائه می دهند که شامل کلاس های دینی است. این بخشی از سیستم مدارس دولتی است و شرکت در این دوره ها برای همه آزاد است.

مدارس ابتدایی خصوصی :

مدارس خصوصی یا مستقل در کانادا هزینه دریافت می کنند و باید برنامه درسی مشابه مدارس دولتی در آن استان یا منطقه ارائه دهند. این تضمین می کند که دانش آموزان همان دوره تحصیلی را با دانش آموزان در سیستم مدارس دولتی تکمیل می کنند.

وضعیت حقوقی مدارس خصوصی در سراسر کانادا متفاوت است. اکثر استان ها و مناطق به مدارس خصوصی نیاز دارند تا در وزارتخانه های آموزش خود ثبت نام کنند. مدارس باید از برنامه درسی و سایر استانداردهای تعیین شده توسط آن استان پیروی کنند.

نحوه ارائه برنامه های مدارس خصوصی و مستقل ممکن است با سیستم مدارس دولتی متفاوت باشد. اندازه کلاس ها اغلب کوچکتر است و دانش آموزان ممکن است از برنامه نویسی تخصصی بهره مند شوند. برخی از مدارس خصوصی یک برنامه مذهبی و همچنین دروس استاندارد مدرسه خواهند داشت. گاهی اوقات، مدارس خصوصی فقط برای پسران یا فقط برای دختران ایجاد می شود.

مدارس خصوصی شامل مدارس شبانه روزی (با امکانات اقامتی در محل) مانند مدارس مونته سوری/والدورف، مدارس بین المللی لیسانس و مدارس Arrowsmith برای دانش آموزان دارای ناتوانی های یادگیری است.

مشاهده در آپارات دانش کسری

در دانش کسری می توانید برای تحصیل در انگلستان ؛ ابتدا وقت مشاوره تخصصی رایگان خود را رزرو کنید و تمام اطلاعات مورد نیاز خود برای تحصیل در انگلستان را دریافت نموده و سپس برای عقد قرارداد پذیرش تحصیلی انگلستان اقدام نمایید.

Go-university-with-Daneshkasra