آموزشگاه های زبان کانادا بهترین مکان برای مطالعه زبان انگلیسی یا فرانسه و غرق شدن در کشوری هستند که شبیه هیچ کشور دیگری در جهان نیست. از این گذشته، کانادا به خاطر تنوع مردم و هویت دوگانه انگلیسی و فرانسوی ، زیبایی مناظر و استانداردهای عالی تحصیلی شهرت جهانی دارد.

استانداردهای دقیق برای آموزش با کیفیت عالی:

آموزشگاه‌های زبان کانادایی استانداردهای ثابتی را ارائه می‌کنند و به شما آموزش با سطح کیفی بالا می‌دهند. چه در سواحل اقیانوس اطلس کانادا، چه در سواحل غربی یا هر جای دیگری تحصیل کنید، به لطف تضمین کیفیت آموزشگاه های زبان کانادا، تجربه شما مثبت خواهد بود.

مزایا و فرصت های آموزشگاه های زبان کشور کانادا :

دانشجویان بین المللی برای یادگیری زبان در کانادا گزینه های زیادی دارند. شما می توانید در حین کار در کانادا ، زبان انگلیسی یا فرانسوی بخوانید یا دوره های زبان را بگذرانید که به شما برای ورود به برنامه دانشگاه یا کالج کانادا کمک می کند. همچنین ممکن است بخواهید انگلیسی یا فرانسوی بخوانید و در کشور خود مزیت رقابتی کسب کنید.

وقتی برای تحصیل زبان به کانادا می آیید، می توانید انتظار داشته باشید که :

 • یک رویکرد متمرکز و استاندارد آموزشی.
 • آموزش با کیفیت عالی که نتیجه را تضمین می کند.
 • با یادگیری زبان انگلیسی یا فرانسه می توانید در کانادا تحصیل یا زندگی کنید.

مدارس زبان در سراسر کشور کانادا وجود دارد. این بدان معنی است که شما می توانید زبان فرانسه را در مکانی که در میان فرانسوی زبان ها زندگی می کنید، یاد بگیرید. اگر بخواهید انگلیسی یاد بگیرید هم همینطور است.

 

کالج ها و دانشگاه های کانادا ، دانش آموزان را به صورت جداگانه ارزیابی می کنند. برای اطلاع از نیازهای یک دانشگاه یا کالج خاص، با کارشناسان ما در دانش کسری در تماس باشید.


درخواست-آنلاین-رزرو-وقت-مشاوره_دانش-کسری
 

آموزشگاه های زبان معتبر کانادا

هنگام جستجوی آموزشگاه زبان مناسب برای خود یا فرزندتان، به دنبال آموزشگاه های زبان معتبر توسط Languages Canada باشید. این اعتبار بدین معنی است که مدارس از استانداردهای تضمین کیفیت شناخته شده بین المللی پیروی می کنند. Languages Canada فهرستی از بیش از ۲۲۵ آموزشگاه زبان در سراسر کانادا دارد.

اعتبارسنجی موسسات زبان کانادا بر اساس موارد زیر است:

 • خدمات دانشجویی
 •  کادر آموزشی
 • برنامه تحصیلی (برنامه درسی)
 • بازاریابی، تبلیغات و مدیریت
 • پذیرش دانشجو

انواع برنامه هایی که آموزشگاه های زبان ارائه می دهند عبارتند از:

 • آمادگی آزمون انگلیسی یا فرانسوی (آزمون های رایج شامل CAEL، IELTS، TOEFL، TEF Canada، TCF یا Cambridge English)
 • اردوهای تابستانی
 • انگلیسی و فرانسوی تجاری یا فنی
 • آموزش زبان برای آمادگی برای کالج یا دانشگاه
 • برنامه های تربیت معلم (برنامه های رایج شامل CELTA، TESL، TESOL، CEFLE یا Cambridge English)

مهارت های زبانی برای ورود به یک دوره بعد از متوسطه در کانادا ضروری است و بسیاری از مدارس زبان، دانشجویان بین المللی را برای حضور در کالج یا دانشگاه در کانادا آماده می کنند. برای تحصیل در دانشگاه یا کالج کانادا باید بتوانید انگلیسی یا فرانسوی صحبت کنید.

کالج ها و دانشگاه های انگلیسی زبان ممکن است از شما بخواهند که مدرک یک آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL)، سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS)، ارزیابی انگلیسی کمبریج یا ارزیابی زبان انگلیسی آکادمیک کانادایی (CAEL) را ارائه دهید.

الزامات آموزشی آموزشگاه های زبان کانادا

برای ثبت نام در آموزشگاه های زبان کانادا ، باید در آزمونی شرکت کنید تا سطح مهارت خود را در زبان انگلیسی یا فرانسوی ارزیابی کنید. بر اساس آن آزمون؛ مدرسه یک دوره تحصیلی را پیشنهاد می کند. اکثر آموزشگاه های زبان کانادایی دوره هایی را بر اساس هفته های تحصیلی ارائه می دهند، نه یک ترم یا دوره ماهانه.

نحوه ثبت نام در آموزشگاه زبان

هر مدرسه زبان روند ثبت نام خود را دارد. برخی از آموزشگاه های زبان ، سرویس مسکن با تخفیف ویژه ( housing ) ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر تجربه اقامت در خانه سرپرست ( homestay ) را برای دانش آموزان جوان تر ارائه می دهند. این بدان معناست که کودک یا فرد جوان با یک خانواده کانادایی زندگی خواهد کرد.

 • دانش آموزان ۱۸ سال و بالاتر: برای حضور در یک مدرسه زبان در کانادا باید برای مجوز تحصیل ( Study Permit ) از دولت کانادا درخواست دهید.
 • کودکان خردسال (زیر ۱۸ سال): اگر فرزند شما در یک مدرسه زبان در کانادا تحصیل می کند، ممکن است نیاز به درخواست مجوز تحصیلی خاص ( Special Study Permit ) داشته باشید.

همچنین می توانید بعد از انتخاب آموزشگاه زبانی که قصد شرکت در آن را دارید ، با کارشناسان دانش کسری تماس بگیرید. آنها می توانند به سوالات شما در مورد هزینه ها و مجوزهای تحصیلی پاسخ دهند. دریافت مجوز تحصیل بسته به کشور شما ممکن است تا ۳ ماه طول بکشد، بنابراین حتما از قبل برنامه ریزی کنید.

 
مدارکی که قبل از ورود به کانادا باید همراه داشته باشیم
 
 

در دانش کسری می توانید برای تحصیل در انگلستان ؛ ابتدا وقت مشاوره تخصصی رایگان خود را رزرو کنید و تمام اطلاعات مورد نیاز خود برای تحصیل در انگلستان را دریافت نموده و سپس برای عقد قرارداد پذیرش تحصیلی انگلستان اقدام نمایید.

Go-university-with-Daneshkasra
 
 

پانوشت ها و منابع :

 1. https://www.educanada.ca
 2. وب سایت رسمی آیلتس : https://www.ielts.org