صفحه نخست

تحصیل در

مقطع کارشناسی کانادا

Study in Canada

Undergraduate

دانشگاه هایی که در کشور کانادا وجود دارند دارای استانداردهای عالی تحصیلی از لحاظ برنامه های آکادمیک هستند از این رو مدرک لیسانس در این کشور در تمام دانشگاه‌های معتبر جهان قابل قبول و ارزشمند است.پذیرش لیسانس در تمامی رشته‌ها و دانشگاه های کانادا انجام می‌گیرد و طول دوره لیسانس در کانادا بین ۳ تا ۴ سال است.

 

دوره لیسانس در کانادا که undergraduate نامیده می‏‌شود معمولا به صورت دوره‏‌های سه ساله و با ۹۰ واحد درسی و یا به صورت دوره چهار ساله و با ۱۲۰ واحد درسی ارائه می‏‌شود.کانادا به دلیل ارائه آموزش‌های فوق‌العاده، انتخاب مناسبی برای دانشجویان بین المللی است.

در حال حاضر ۳۰۰ هزار دانشجوی بین المللی در این کشور در حال تحصیل هستند. کانادا بیش از ۹۰ دانشگاه دارد و ۲۶ دانشگاه کانادا در رتبه بندی جهانی بهترین دانشگاه های جهان حضور دارند.از این رو کانادا یکی از مهمترین مقاصد تحصیلی در دنیا محسوب میشود. که دانش کسری با ۲۰ سال سابقه به متقاضیان جهت رسیدن به مقصد کمک خواهد نمود. 

هر متقاضی در دانش کسری دارای یک کارشناس خصوصی مجرب و اموزش دیده است که با توجه به شرایط فردی متقاضی از قبیل علایق، ریز نمرات و رزومه، لیستی از بهترین دانشگاههای کانادا که بالای ۸۰ درصد احتمال پذیرش متقاضی در آن وجود دارد در اختیار متقاضی می گذارد

برای انتخاب دانشگاه محدودیتی وجود ندارد و متقاضی میتواند با توجه به رزومه و معدل خود در سراسر کانادا دانشگاه های مورد نظر را با کارشناس خود بررسی و نسبت به اپلای اقدام کند.

مهمترین قست اخذ پذیرش تحصیلی مدرک زبان ،انگیزه نامه و رزرومه هست. در واقع تا ۸۰ درصد تصمیم دانشگاه جهت ارائه پذیرش براساس انگیزه نامه متقاضی خواهد بود . بنابراین ویرایش این متن تاثیر بسزایی در اخذ پذیرش از دانشگاههای کانادا خواهد داشت. دانش کسری با کمک ویراستاران مجرب که براساس آخرین سایست های روز دنیا اقدام وبه ویرایش انگیزه نامه مینمایند کمک شایانی به متقاضیان اخذ پذیرش تخصیلی نموده است.

قبل از اپلای متقاضی میتواند در شرکت حضور داشته باشد و تمام فرم پذیرش خود را ملاحظه و تایید نماید.

در موسسه دانش کسری آماگی برای تمامی مصاحبه ها به صورت تخصصی انجام میگیرد و در روز مصاحبه در شرکت کارشناس شما را همراهی مینماید.

مدارک مورد نیاز

اخذ پذیرش دوره لیسانس در تمام استانهای کانادا با ارائه گواهی پایان دوره دبیرستان امکان پذیر است. (البته به جزدانشگاههای بخش فرانسوی زبان استان کبک). .البته باید توجه داشت که رشته انتخابی شما باید با مدرک دیپلم مطابقت داشته باشد و تغییر رشته فقط با شرایط خاص که کارشناس موسسه اعلام مینماید قابل انجام خواهد بود. بهترین سن اقدام برای لیسانس از ۱۸ تا ۲۲ سالگی است. ارائه انگیزه نامه و رزرومه برای اخذ پذیرش الزامی است.حداقل مدرک زبان برای دریافت پذیرش لیسانس در کانادا آیلتس ۵.۵ و یا مدارک زبان معتبر معادل آن ( تافل، دولینگو و پی تی ای) میباشد

چقدر طول میکشد تا پذیرش تحصیلی خودم را از یک دانشگاه کانادایی بگیرم ؟

ورودی دانشگاههای کانادا عمدتا پاییز و زمستان است. گر چه تعداد محدودی از دانشگاهها ورودی بهار و تابستان هم شامل میشود.. زمان ارئه مدرک مدارک برای هر دانشگاه همزمان با ارسال فرم درخواست پذیرش (قبل از Deadline دانشگاه) است که این تاریخ به طور تقریبی ۸ ماه قبل از شروع ترم تحصیلی میباشد.به عبارت دیگر از زمان اپلای برای دانشگاه تا دریافت ویزا و ورود به کشور حداکثر ۸ ماه زمان خواهد برد. .

برای تحصیل در مقطع

کارشناسی کانادا

چقدر هزینه خواهم کرد ؟؟

هزینه دانشگاههای کانادا برای دوره لیسانس به طور کلی سالانه بین ۳۵ تا ۵۰ هزار دلار درنظر گرفته میشود که از این مبلغ ۱۵ تا ۳۰ هزار دلارکانادا شهریه سالانه دانشگاه است که این این شهریه بسته به شهر، رشته و یا دانشگاه به صورت دقیق مشخص خواهد شد. همچنین برای هر دانشجو طبق آخرین بروز رسانی قانون مهاجرت کانادا حدود ۲۰۰۰ دلار مخارج ماهیانه (۷۰ درصد این مبلغ بابت مسکن و مابقی هزینه های دیگر)در نظر گرفته میشود. البته در نظر داشته باشید که اکثر دانشگاههای کانادا برای بررسی فرم پذیرش نیز بین ۵۰ تا ۱۵۰ دلار هم همزمان با سابمیت پرونده دریافت مینمایند

همین الان وقت مشاوره رایگان خود را

رزرو کنید