صفحه نخست

اخذ ویزای

ویزیت / توریستی

کشور کانادا

ویزای ویزیت کانادا یا Visitor Visa که در زیر گروه Temporary Resident Visa یا TRV تقسیم‌بندی می‌شود، یکی از انواع ویزاهای کانادا است که دارنده آن می‌تواند وارد خاک این کشور شده و هر بار تا مدت معینی در کانادا بماند.

ویزای مولتی کانادا

Multi Visa

ویزای مولتیپل کانادا که در بین ایرانی ها با نام‌هایی همچون ویزای مولتی کانادا و یا ویزای ۵ ساله کانادا نیز شناخته می‌شود، یکی از جذاب‌ترین انواع ویزای کانادا است. برخی از مهمترین ویژگی‌های ویزای مولتیپل کانادا به شرح زیر است:

_ نامحدود بودن تعداد دفعات ورود به خاک کانادا
_ اعتبار ویزا تا زمان اعتبار پاسپورت
امکان اقامت در کانادا تا ۶ ماه برای هر بار ورود
_ امکان تمدید مدت ۶ ماه در صورت کافی و قانع کننده بودن دلایل متقاضی
_ پس از گذشت ۶ ماه از ورود کافی است برای ۶ ساعت از خاک کانادا خارج شوید تا با ورود مجدد بتوانید ۶ ماه دیگر در این کشور اقامت داشته باشد.
_ در صورتی که طی ۱۰ سال گذشته برای اخذ ویزای کانادا انگشت نگاری کرده باشید، برای درخواست مجدد نیاز به انگشت نگاری نخواهید داشت، حتی اگر تقاضای شما ریجکت شده باشد. از آنجایی که اعتبار پاسپورت ایرانی حداکثر ۵ سال است، ویزای مولتیپل کانادا در ایران به ویزای ۵ ساله کانادا نیز شهرت یافته است.

دانش کسری از مجرب ترین کادر ویزا در این زمینه برخوردار است. نرخ دریافت ویزا در سال ۱۴۰۲ تا کنون ۹۷ درصد بوده با داشتن یک کارشناس خصوصی از ابتدا تا انتهای راه با آسودگی خیال مسیر دریافت ویزا را طی خواهید کرد.

مدارک لازم برای

ویزای مولتیپل کانادا :

از زمان ارئه مدارک تا سابمیت فرم ویزا در دانش کسری کمتر از ۳ هفته زمان سپری خواهد شد . از این رو زودترین زمان ممکن برای دریافت ویزا را دانش کسری به شما اارئه مینماید. و از زمان انگشت نگاری یا سابمیت بین ۴ تا ۸ فهته زمان استاندارد دریافت جواب خواهد بود.

 
شما برای سفارت باید ۱۸۵ دلار و اگر یک بار در ۱۰ سال اخیر انگشتنگاری یا بایومتریک را انجام داده باشید ۱۰۰ دلار هزینه نمایید.

همین الان فرم ارزیابی اولیه را تکمیل کرده و وقت مشاوره رایگان حضوری خود را رزرو کنید .