دانشگاه آیداهو

IDAHO

دانشگاه آیداهو در سال ۱۸۸۹ تأسیس شده و یک موسسه آموزش عالی دولتی است. این مؤسسه آموزش عالی ایالات متحده دارای بیش از ۱۱۵۰۰ دانشجو است. دانشگاه برنامه‌هایی ارائه می‌دهد که موجب اخذ مدارک تحصیلات عالی مانند مدارک (گواهی‌ها، دیپلم، کاردانی)، کارشناسی، کارشناسی ارشد و مدرک دکترا در چندین زمینه تحصیلی می‌شوند. دانشجویان بین المللی می توانند برای ثبت نام در این دانشگاه درخواست دهند. این دانشگاه دارای تسهیلات و خدمات آموزشی و غیر آموزشی از جمله کتابخانه، اقامتگاه، امکانات ورزشی، کمک های مالی و یا بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان فراهم می کند.

دانش کسری

نماینده رسمی دانشگاه IDAHO

مفتخریم که به پشوانه  تخصص و تعهد همه همکاران و همراهان دانش کسری طی ۲۰ سال سابقه فعالیت درخشان و هزاران پرونده موفق توانسته ایم برای رفاه مشتریان گرامی خود قدم مؤثری برداشته و ضمن اخذ نمایندگی university of IDAHO شرایط بسیار ویژه ای برای متقضیان پذیرش تحصیلی برای تحصیل در آمریکا ایجاد نماییم.

مفتخریم که همواره در مسیر ارائه خدمات برجسته کمافی السابق موفق و پیروز بوده ایم.

شرایط شهریه

علاوه بر هزینه حضور، شهریه ها بسته به مقطع تحصیلی متفاوت است. مبلغ پرداختی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به طور کلی حدودا ۵۰,۰۰۰ دلار می باشد.

با توجه به این که با افتخار دانش کسری به عنوان نماینده رسمی دانشگاه آیداهو در ایران فعالیت می نماید شهریه این دانشگاه برای متقضایانی که از دانش کسری اقدام میکنند شامل ۳۰ هزار دلار تخفیف شهریه میشوند.

رشته های تحصیلی

گالری تصاویر دانشگاه آیداهو

برای اطلاعات بیشتر به بخش های زیر مراجعه فرمایید