دانشگاه کینگز کالج لندن یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه‌های انگلستان است. این دانشگاه در سال ۱۸۲۹ تأسیس شد و امروزه با بیش از ۳۱ هزار دانشجوی داخلی و بین‌المللی و ۸ دانشکده، از مهمترین دانشگاه‌های انگلستان به شمار می‌رود. در بسیاری از رشته‌های تحصیلی، از جمله علوم پزشکی، علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم پایه، مهندسی، حقوق، کسب و کار و سایر رشته‌های دیگر برنامه‌های تحصیلی متنوعی را در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های دانشگاه کینگز کالج لندن

 1. تأثیرگذاری:

  دانشگاه King’s College London در QS World University Rankings 2024، در میان بیش از ۱۰۰۰ دانشگاه معتبر جهان، رتبه ۴۰ را به دست آورده است.

 2. تحقیقات:

  یکی از دانشگاه‌های پیشرو در حوزه تحقیقات است و در بسیاری از زمینه‌های علمی و پزشکی، تحقیقات متمرکزی انجام می‌دهد.

 3. ارتباط با صنعت:

  با شرکت‌های مختلف صنعتی همکاری می‌کند و فرصت‌های شغلی و تحقیقاتی برای دانشجویان خود فراهم می‌کند.

 4. امکانات دانشجویی:

  امکانات دانشجویی بسیار خوبی را در اختیار دانشجویان خود قرار می‌دهد، از جمله کتابخانه‌های بزرگ، مراکز تفریحی، امکانات ورزشی، رستوران‌ها و کافه‌ها.

 5. زندگی دانشجویی:

  در منطقه مرکزی لندن واقع شده است و دسترسی آسانی به جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی و تفریحی لندن را برای دانشجویان خود فراهم می‌کند.

 6. برنامه های بین المللی:

  دانشگاه دانشجویان بین المللی زیادی را دریافت می کند و برنامه های آموزشی و پژوهشی بین المللی را با همکاری با دانشگاه های برتر جهان توسعه می دهد.

  امکانات دیگر دانشگاه کینگز کالج لندن

 7. محیط زیست دوست: برنامه هایی را برای حفاظت از محیط زیست و کاهش اثرات منفی دانشگاه بر محیط زیست پیاده می کند.
 8. بورس های تحصیلی:  بورس های تحصیلی بسیاری را به دانشجویان برای پوشش هزینه های تحصیلی و زندگی ارائه می دهد. این بورس ها شامل بورس های دانشگاهی، بورس های دولتی، بورس های خصوصی و بورس های بین المللی می شوند.
 9. کتابخانه ها: چندین کتابخانه بزرگی دارد که در آن ها به دانشجویان امکان دسترسی به منابع و منابع آموزشی بسیار گسترده ای فراهم می کند.
 10. روابط عمومی و ارتباط با ادارات و سایر سازمان ها: دانشگاه King’s College London با دولت، صنعت و جامعه محلی و جهانی همکاری می کند و در راه حل مسائل و چالش های جامعه و جهانی نقش مهمی دارد.

شما هم میتوانید از این دانشگاه برای پذیرش تحصیلی انگلستان اقدام نمایید.

آدرس سایت رسمی دانشگاه King’s College London به شرح زیر است:

https://www.kcl.ac.uk/

دانشگاه کینگز کالج لندن | King’s College University | کشور انگلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *