دانشگاه تراین

Trine

این دانشگاه در سال ۱۸۸۴ تأسیس شد و یک موسسه آموزش عالی است که حدود ۱۴۰ سال به عنوان دانشگاه برتر در آنگولا (Angola) ایندیانا واقع شده است. تعداد ۹۵۰۰ دانش آموز در بهار و ۱۲۰۰۰ نفر در پاییز در سال ۲۰۲۳ ثبت نام کردند. دانشگاه Trine با ارائه برنامه ریزی حرفه ای و امکانات استثنایی مکان مناسبی برای رویداد یا کنفرانس بعدی شما است. این دانشگاه می تواند ۱۰۰۰ مهمان کنفرانس را در خود جای دهد. این دانشگاه همچنین میزبان انواع کمپ های تابستانی سرگرم کننده ای که تجربیاتی در زمینه های روباتیک، کار تیمی، حل مسئله و فعالیت های ورزشی ارائه می دهد. این دانشگاه همچنین برنامه هایی ارائه می دهد که منجر به اخذ مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در چندین رشته تحصیلی می شود. دانشجویان خارجی می توانند برای ثبت نام درخواست دهند.

دانش کسری

نماینده رسمی دانشگاه TRINE

مفتخریم که به پشوانه  تخصص و تعهد همه همکاران و همراهان دانش کسری طی ۲۰ سال سابقه فعالیت درخشان و هزاران پرونده موفق توانسته ایم برای رفاه مشتریان گرامی خود قدم مؤثری برداشته و ضمن اخذ نمایندگی university of TRINE شرایط بسیار ویژه ای برای متقضیان پذیرش تحصیلی برای تحصیل در آمریکا ایجاد نماییم.

مفتخریم همواره در مسیر ارائه خدمات برجسته کمافی السابق موفق و پیروز بوده ایم.

شرایط شهریه

شهریه ها متناسب به مقطع تحصیلی متفاوت است.

با توجه به این که با افتخار دانش کسری به عنوان نماینده رسمی دانشگاه آیداهو در ایران فعالیت می نماید شهریه این دانشگاه برای متقضایانی که از دانش کسری اقدام میکنند شامل ۳۰ هزار دلار تخفیف شهریه میشوند.

رشته های تحصیلی

برای اطلاعات بیشتر به بخش های زیر مراجعه فرمایید